Dla mediów

dla_mediow.jpg

Komunikaty prasowe

Sukces WSM! Jesteśmy na 15. miejscu w Rankingu "Perspektywy 2017"

Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie odniosła kolejny duży sukces utrzumując miejsce w pierwszej dwudziestce 17. edycji Rankingu Szkół Wyższych „Perspektywy 2016" przygotowanego przez Fundację Edukacyjną Perspektywy.

Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie odniosła kolejny sukces awansując na 15. miejsce w tegorocznej edycji Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2017 przygotowanego przez Fundację Edukacyjną Perspektywy.


Wysoka pozycja WSM w Warszawie w Rankingu Perspektywy 2017 podkreśla jej pozycję jako lidera w obszarze edukacyjnym w Polsce.


Ranking „Perspektywy 2017” uwzględnia 29 wskaźników zgrupowanych w siedem kryteriów: prestiż, absolwenci na rynku pracy, potencjał naukowy, efektywność naukowa, potencjał dydaktyczny, innowacyjność i umiędzynarodowienie.


Na bardzo wysokim poziomie w Rankingu zostały ocenione:
- innowacyjność,
- warunki kształcenia oraz zaplecze dydaktyczne i sportowo-rekreacyjne kampusu Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie,
- umiędzynarodowienie Uczelni,
- siła naukowa kadry akademickiej.

W rankingu doceniono również wysoką efektywność pozyskiwania zewnętrznych środków finansowych na badania naukowe prowadzone na Uczelni.

Prawo WSM wyróżnione w rankingu Dziennika Gazety Prawnej
Sukces. Prestiżowa Nominacja dla WSM
Prawo WSM 16. w Polsce!
Prezydent WSM Prof. dr hab. Stanisław Dawidziuk Doctorem Honoris Causa

Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie

ul. Kawęczyńska 36
03-772 Warszawa

rektorat@mac.edu.pl
tel. 22 59 00 700 / fax 22 81 80 052


BIP

logo footer 2018 b
Facebook

rekru_online.png