Formularz oferty - Kompleksowe rozwiązanie analityczno-raportujące

Warszawa 15.03.2021

Wyższa Szkoła Menedżerska
w Warszawie
Ul. Kawęczyńska 36,
03-772 Warszawa
ZAPYTANIE OFERTOWE


Szanowni Państwo,


zwracamy się z prośbą o przedstawienie przez Państwa oferty cenowej na:
Licencja akademicka, do dydaktyki i badań/projektów niekomercyjnych, na okres 12 miesięcy (od 1 kwietnia 2021 roku do 31 marca 2022 roku) na kompleksowe rozwiązanie analityczno-raportujące, w ramach którego możliwe jest szybkie opracowywanie i udostępnianie profesjonalnych raportów analitycznych tworzonych na żądanie (ad hoc) jak i cyklicznie aktualizowanych. Rozwiązanie dedykowane jest na system operacyjny Windows.
Licencja ma umożliwiać instalację oprogramowania na komputerach licencjobiorcy w ilości do 50 instalacji (typ instalacji: sieciowy) oraz na komputerach prywatnych pracowników i studentów uczelni, w ilości do 350 instalacji (typ instalacji: jednostanowiskowy).

 • Wersja powinna zawierać: IBM SPSS Statistics Base, IBM SPSS Custom Tables, - IBM SPSS Regression, IBM SPSS Advanced Statistics.
 • Licencja ma posiadać kurs obsługi oprogramowania (samouczek) w następujących obszarach: wczytywanie danych, operacje na danych, operacje na zmiennych, analiza i wykresy, edycja wyników, raportowanie, dystrybucja raportów, interfejs aplikacji.
 • Funkcjonalności pakietu mają pozwalać na projektowanie i przygotowywanie rozbudowanych raportów analitycznych, gotowych do dystrybucji w sieci www z poziomu pakietu. Raporty mogą być przygotowywane w formie dashboardów lub raportów szczegółowych, które można również zapisać do formatu .doc oraz .pdf.
 • Ponad to pakiet powinien posiadać:
 • dedykowane narzędzie umożliwiające automatyzację wykonywania zadań analitycznych oraz aktualizację i dystrybucję raportów analitycznych.
 • dedykowane rozwiązanie w postaci środowiska www, które służy do publikacji i udostępnianiu raportów analitycznych stworzonych w aplikacjach pakietu.
 • wbudowane narzędzia do prezentacji wizualnej danych na mapach Polski (z podziałem na województwa, powiaty, stolice województw).
 • wbudowane procedury niestandardowej wizualizacji, w tym: nakładany wykres słupkowy, wielowymiarowy wykres rozrzutu, wykres rozrzutu i rozkładu, Róża Nightingale, wykres radarowy, wykres kaskadowy, wykres wiolinowy, wykres hierarchiczny, mapa drzewa, dashboardy w tym: procent planu słupki, procent planu kostki, procent planu mierniki, procent planu progi termometry, procent planu progi słupki, wykres Marimekko, wykres bąbelkowy oraz możliwość formatowania obiektów dla wybranych procedur, zgodnie ze standardami APA.
 • wbudowane procedur do zarządzania danymi i wynikami, w tym: kodowanie dychotomiczne, słownikowy opis danych, akcje na raporcie, statystyki do stopek, inwentaryzacja danych, kolorowanie tabel, kopiowanie etykiet wartości, rekoduj kategorie monotoniczne, rekoduj kategorie mało liczne, przeskaluj zmienne.
 • wbudowane procedury dotyczące analizy danych w tym : istotne zmienne Chi-kwadrat, skorelowane zmienne V-Cramera, miary nierówności.
 • umożliwiać formatowanie wyników w raportach, w tym: dodatkowe szablony tabel, które formatują strukturę tabel przestawnych (wzbogacona paleta stylów).
 • umożliwiać formatowanie wyników w raportach, w tym: dodatkowe szablony tabel, które formatują strukturę tabel przestawnych (wzbogacona paleta stylów).
 • procedury w obszarze danych tekstowych: wyczyść tekst – pozwala na przekształcanie, czyszczenie i dostosowanie zmiennych tekstowych do podanych przez użytkownika wytycznych oraz procedura porównaj tekst – pozwala na wyliczenie miar opisujących podobieństwo ciągów tekstowych;


Prosimy o podanie: terminu realizacji zamówienia, warunków płatności, formy wsparcia technicznego, ewentualne warunki współpracy i serwisu.
Będziemy wdzięczni za szybką odpowiedź.
Oferty prosimy kierować na skrzynkę: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z poważaniem
Dorota Wójcik-Kośla
Pełnomocnik Kanclerza WSM

Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie

ul. Kawęczyńska 36
03-772 Warszawa

rektorat@mac.edu.pl
tel. 22 59 00 700 / fax 22 81 80 052


BIP

logo footer 2018 b
Facebook