COVID-19: Zawieszenie wszystkich zajęć dydaktycznych, konferencji oraz wydarzeń.
Wszystkich interesantów prosimy o kontakt na adresy mailowe - nie osobiście.
Zajęcia odbywać się będą w trybie online na platformach Moodle oraz MS Teams

Ogłoszenia

Dział Nauczania pokoju F-002 :

Dział Nauczania -Obsługa Studentów stanowisko nr 10  tel. 22 59 00 783 Katarzyna Niewińska : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dział Nauczania - Obsługa Wykładowców pokój F-002b tel. 22 59 00 781 mgr Katarzyna Szymańska: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt:

  • Dyrektor Centrum ds. Obsługi Dydaktycznej mgr Katarzyna Szymańska: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy Działu Nauczania (od 15.06.2020r. do 30.09.2020r.):

poniedziałek      

10.00- 14.00 /przerwa 12.00-12.30/    

wtorek praca zdalna
środa 10.00- 14.00 /przerwa 12.00-12.30/    
czwartek praca zdalna
piątek 10.00- 14.00 /przerwa 12.00-12.30/    
sobota NIECZYNNE
niedziela NIECZYNNE

Aktualizacja z dnia: 12.06.2020 r.

Komunikat z dnia 12.06.2020 r.

Szanowni Państwo zgodnie z ZARZĄDZENIEM NR 1/05/2020 REKTORA WYŻSZEJ SZKOŁY MENEDŻERSKIEJ w WARSZAWIE z dnia 21 maja 2020 r. w sprawie wytycznych dotyczących dostosowania organizacji roku akademickiego 2019/2020 w okresie zagrożenia wirusem SARS –CoV-2, organizacji letniej sesji egzaminacyjnej, trybu przeprowadzania i organizacji egzaminów dyplomowych, procedury wydania dyplomów i innych dokumentów oraz rekrutacji na rok akademicki 2020/2021 jak również ZARZĄDZENIA NR 1/06/2020 KANCLERZA WYŻSZEJ SZKOŁY MENEDŻERSKIEJ w WARSZAWIE z dnia 03 czerwca 2020 r. w sprawie przeciwdziałania rozprzestrzeniania koronawirusa SARS –CoV-2 wśród członków społeczności Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie została przywrócone świadczenie pracy pracowników Administracji na terenie Uczelni w systemie dyżurów poniedziałki, środy i piątki w godz. 10.00-14.00. W pozostałe dniu w tygodniu Pracownicy w/w Centrum wykonują swoją pracę w trybie on-line. W sprawach pilnych których nie będziecie Państwo mogli zrealizować w sposób zdalny i zaistnieje konieczność kontaktu osobistego z pracownikiem Centrum ds. Obsługi Dydaktycznej (Dziekanat, Sekretariat, Dział Nauczania, Rekrutacja) będzie mógł wejść na teren Centrum ds. Obsługi Dydaktycznej tylko i wyłącznie po umówieniu e-mailowym lub telefonicznym terminu i godziny spotkania. Osoba wchodząca na teren Uczelni i Centrum ds. Obsługi Dydaktycznej zobowiązana jest zdezynfekować ręce, wskazane jest aby miała zasłonięty nos i usta  (maseczką, przyłbicą itp.) była w rękawiczkach i posiadała własny długopis. Po odejściu od okienka wychodząc z Centrum ds. Obsługi Dydaktycznej należy zdezynfekować ręce i środki piśmiennicze.

Wszelkie formy konsultacji czy zajęć dydaktycznych, które w najbliższych dniach będą odbywały się na terenie Uczelni, będą przeprowadzone zgodnie z ZARZĄDZENIEM NR 1/05/2020 REKTORA WYŻSZEJ SZKOŁY MENEDŻERSKIEJ w WARSZAWIE z dnia 21 maja 2020 r. w sprawie wytycznych dotyczących dostosowania organizacji roku akademickiego 2019/2020 w okresie zagrożenia wirusem SARS –CoV-2, organizacji letniej sesji egzaminacyjnej, trybu przeprowadzania i organizacji egzaminów dyplomowych, procedury wydania dyplomów i innych dokumentów oraz rekrutacji na rok akademicki 2020/2021, wytycznymi MInisterstwa Nauki i Szkonictwa Wyższego oraz z zachowaniem reżimu saniternego. O wszystkich terminach konsultacji czy zajęć na tereneie Uczelni będziecie Państwo informowani za pośrednictwem swoich starostów grup i ogłoszeń na stronie internetowej Uczelni.

Proszę o zapoznanie się z Komunikatem Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w sprawie sposobu przeprowadzania zaliczeń i egzaminów na studiach:

https://www.gov.pl/web/nauka/sposob-przeprowadzania-zaliczen-i-egzaminow-na-studiach

Proszę o zapoznanie się z Komunikatem Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w sprawie ważności legitymacji studenckich, legitymacji doktoranckich i legitymacji służbowych nauczyciela akademickiego:

https://www.gov.pl/web/nauka/informacja-w-sprawie-waznosci-legitymacji-studenckich-legitymacji-doktoranta-i-legitymacji-sluzbowych-nauczyciela-akademickiego

Jeżeli ktoś z Państwa będzie potrzebował dokumentu potwierdzającego status Studenta WSM prosimy o kontakt e-mailowy w tej sprawie z opiekunem swojego semestru w Dziekanacie WSM.

Studenci, którzy nie odebrali jeszcze swoich legitymacji z Dziekanatu WSM proszeni są o kontakt e-mailowy z Dyrektorem Centrum ds. Obsługi Dydaktycznej mgr K. Szymańską: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. celem uzgodnienia trybu i warunków dokonania odbioru.

Za wszelkie utrudnienia i niedogodności serdecznie przepraszamy.

Komunikat w sprawie legitymacji studenckich 

Na podstawie art. 63 pkt 3 ustawy z dnia 16 kwietnia 2020 r. o szczególnych instrumentach wsparcia w związku z rozprzestrzenieniem się wirusa SARS-CoV-2 (Dz. U. z 2020 r., poz. 695), §1 ust. 1 zarządzenia nr 3/03/2020 Rektora WSM w Warszawie z dnia 17 marca 2020 r. w sprawie ograniczenia obowiązku świadczenia pracy przez pracowników Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie, zarządzenia Rektora WSM z dnia 1/03/2020 Rektora WSM z dnia 11 marca 2020 r. w sprawie przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-CoV-2 wśród członków społeczności Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie oraz zarządzenia nr 4/03/2020 Rektora WSM z dnia 27 marca 2020 r. w sprawie nowelizacji zarządzeń nr 1/03/2020, 2/03/2020 i 3/03/2020 w okresie ograniczenia lub zawieszenia funkcjonowania Uczelni oraz przez 60 dni po jego zakończeniu, legitymacje studenckie są ważne, bez konieczności potwierdzania ich ważności. Informacja dotyczy także legitymacji, które utraciły ważność w okresie 30 dni poprzedzających ograniczenie lub zawieszenie funkcjonowania uczelni.

Szanowni Państwo zgodnie z Zarządzenie nr 4/03/2020 Rektora WSM w Warszawie  z dnia 27 marca 2020 r. w sprawie nowelizacji zarządzeń nr 1/03/2020, nr 2/03/20 i 3/03/20 Rektora Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie został przedłużony do odwołania termin zawieszenia wykładów oraz innych form zajęć dla studentów studiów, realizowanych w formie kontaktu bezpośredniego w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym, słuchaczy studiów podyplomowych oraz wyjazdy i zajęcia przewidziane w trybie projektowym, a także zajęcia realizowane w ramach programu ERASMUS+.

Zajęcia odbywają się za pośrednictwem Moodle, Microsoft Teams oraz innych metod i technik ksztłacenia na odległość.

 Uwaga Studenci nastąpiły korekty w planach zajęć: sale oraz przeniesienie zajęć na inne terminy. Bardzo proszę o zapoznanie się z aktualnymi wersjami planów zajęć.
Szanowni  Państwo zgodnie z Zarządzeniem Rektora WSM w Warszawie 1/03/2020 r. w sprawie przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-coV-2 wśród członków społeczności Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie zostają wprowadzone określone zasady zapobiegania i przeciwdziałania m.in odwołuje się zajęcia dydaktyczne zaplanowne w dniach 12- 31 marca 2020 r.  Zajęcia dydaktyczne zostają przeniesione na zdalną formę zalecaną przez MNiSW. Zdalna forma zajęć będzie odbywała się z wykorzystaniem Naszej platformy e-learningowej. Materiały dydaktyczne zostaną udostępnione w formie e-learningowej. Szczegółowe informacje zawiera powyższe Zarządzenie Rektora.
Jednocześnie uprzejmie informujemy, iż w trosce o bezpieczeństwo Państwa i Pracowników bardzo prosimy o kontakt e-mailowy  a nie osobisty z pracownikami Centrum ds. Obsługi Dydaktycznej. W związku z tym, iż zawieszone zostały zajęcia dydaktyczne Dziekanat, Sekretariat, Dział Nauczania i Rekrutacja nie będą pełniły dyżur w soboty i niedziele do dnia 24.05.2020 r. Na czas zawieszenia zajęć dydaktycznych pozostawiamy dyżur w środy w godz. 10.00-14.00. W pozostałe dniu w tygodniu Pracownicy w/w Centrum wykonują swoją pracę w tybie on-line.
Jeżeli ktoś z Państwa będzie potrzebował dokumentu potwierdzajacego status Studenta WSM prosimy o kontakt e-mailowy w tej sprawie z opiekunem swojego semestru w Dziekanacie WSM.

Studenci, którzy nie odebrali jeszcze swoich legitymacji z Dziekanatu WSM proszeni są o kontakt e-mailowy z Dyrektorem Centrum ds. Obsługi Dydaktycznej mgr K. Szymańską: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. celem uzgodnienia trybu i warunków dokonania odbioru.

Za wszelkie utrudnienia i niedogodności serdecznie przepraszamy.

 

Z uwagi na remont holu w budynu B tablice ogłoszeniowe na których znajdowały się plany zajeć, Ogłoszenia jak również Godziny pracy wykładowców będą niedostępne. Wszelkie informacje do czasu zakończenie ramont będą zamieszczane tylko i wyłącznie na stronie internetowej.

dzial planowania

 
 
Powered by Phoca Download

Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie

ul. Kawęczyńska 36
03-772 Warszawa

rektorat@mac.edu.pl
tel. 22 59 00 700 / fax 22 81 80 052


BIP

logo footer 2018 b
Facebook

rekru_online.png