Skontaktuj się z nami drogą mailową
Rektoratrektorat@mac.edu.pl
Rekrutacjarekrutacja@wsm.warszawa.pl
Studia podyplomowepodyplomowe@wsm.warszawa.pl
Akademik (Dom Studenta WSM) akademik@wsm.warszawa.pl
Akademickie Gimnazjum i Liceumsuperszkola@mac.edu.pl
Bibliotekabiblioteka@mac.edu.pl
Biuro Karierbiurokarier@mac.edu.pl
Studia podyplomowepodyplomowe@wsm.warszawa.pl
Dyrektor Administracyjnygrabiecdariusz@mac.edu.pl
Dział Marketingumarketing@mac.edu.pl
Dział Nauczaniakatarzyna.szymanska@mac.edu.pl
Dział Techniczny Informatykimichal.opalinski@mac.edu.pl

Dziekanat – Instytut Zarządzania i Nauk Technicznych

Sylwia Leonarczyk sylwia.leonarczyk@wsm.warszawa.pl
Lizaveta Sabaleuskayalizaveta.sabaleuskaya@wsm.warszawa.pl
Katarzyna Niewińskakatarzyna.niewinska@wsm.warszawa.pl

Dziekanat – Instytut Nauk Prawnych, Administracji i Bezpieczeństwa

Agnieszka Zobek-Czubaczyńskaagnieszka.zobek-czubaczynska@wsm.warszawa.pl
Katarzyna Niewińskakatarzyna.niewinska@wsm.warszawa.pl
Sylwia Leonarczyksylwia.leonarczyk@wsm.warszawa.pl

Dziekanat – Instytut Pedagogiki i Psychologii

Katarzyna Niewińskakatarzyna.niewinska@wsm.warszawa.pl
Sylwia Leonarczyksylwia.leonarczyk@wsm.warszawa.pl
Aneta Czubaaneta.czuba@wsm.warszawa.pl
Kadrykadry@mac.edu.pl
Kanclerzkanclerz@mac.edu.pl
Księgowośćksiegowosc@mac.edu.pl
Księgowość studenckafinanse.student@wsm.warszawa.pl
Klub uczelniany AZSazs.wsm@mac.edu.pl
Studium Języków Obcych sjo@mac.edu.pl
Wydawnictwowydawnictwo@mac.edu.pl

Centrum Informacji Naukowej i e-Learningu

mgr Klaudia Grubbeklaudia.grubbe@mac.edu.pl
Dyrektor mgr Andrzej Jarzęckiandrzej.jarzecki@mac.edu.pl

Pierwszy wykład w roku akademickim 2021/2022 Praskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

środa, 13 październik 2021 06:10

Praski Uniwersytet Trzeciego Wieku przy Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie rozpoczął swoją działalność w 2007 roku i od tej pory aktywizuje społecznie, intelektualnie, kulturalnie oraz fizycznie Seniorów z województwa mazowieckiego.

Zapraszam na pierwszy wykład w semestrze 2021/2022 w dniu 18 października 2021 r., godz. 11.30-13.00, IV piętro budynek F, który wygłosi mgr Marek Salwowski nt. „MOTORY NAPĘDOWE W ŻYCIU CZŁOWIEKA: PASJA I MOTYWACJA”. Bezpośrednio po wykładzie w godz. 13.00-14.00 odbędzie się spotkanie organizacyjne z zapisami na zajęcia.

Zapraszamy Państwa, zabierzcie ze sobą przyjaciół, znajomych i sąsiadów!
Odpowiadamy na potrzeby – spełniamy marzenia!

Kierownik Praskiego UTW
przy WSM w Warszawie
mgr Aneta Pawłowska

Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie

ul. Kawęczyńska 36
03-772 Warszawa

rektorat@mac.edu.pl
tel. 22 59 00 700 / fax 22 81 80 052


BIP

logo footer 2018 b
Facebook

rekru_online.png