Skontaktuj się z nami drogą mailową
Rektoratrektorat@mac.edu.pl
Rekrutacjarekrutacja@wsm.warszawa.pl
Studia podyplomowepodyplomowe@wsm.warszawa.pl
Akademik (Dom Studenta WSM) akademik@wsm.warszawa.pl
Akademickie Gimnazjum i Liceumsuperszkola@mac.edu.pl
Bibliotekabiblioteka@mac.edu.pl
Biuro Karierbiurokarier@mac.edu.pl
Studia podyplomowepodyplomowe@wsm.warszawa.pl
Dyrektor Administracyjnygrabiecdariusz@mac.edu.pl
Dział Marketingumarketing@mac.edu.pl
Dział Nauczaniakatarzyna.szymanska@mac.edu.pl
Dział Techniczny Informatykimichal.opalinski@mac.edu.pl

Dziekanat – Instytut Zarządzania i Nauk Technicznych

Sylwia Leonarczyk sylwia.leonarczyk@wsm.warszawa.pl
Lizaveta Sabaleuskayalizaveta.sabaleuskaya@wsm.warszawa.pl
Katarzyna Niewińskakatarzyna.niewinska@wsm.warszawa.pl

Dziekanat – Instytut Nauk Prawnych, Administracji i Bezpieczeństwa

Agnieszka Zobek-Czubaczyńskaagnieszka.zobek-czubaczynska@wsm.warszawa.pl
Katarzyna Niewińskakatarzyna.niewinska@wsm.warszawa.pl
Sylwia Leonarczyksylwia.leonarczyk@wsm.warszawa.pl

Dziekanat – Instytut Pedagogiki i Psychologii

Katarzyna Niewińskakatarzyna.niewinska@wsm.warszawa.pl
Sylwia Leonarczyksylwia.leonarczyk@wsm.warszawa.pl
Aneta Czubaaneta.czuba@wsm.warszawa.pl
Kadrykadry@mac.edu.pl
Kanclerzkanclerz@mac.edu.pl
Księgowośćksiegowosc@mac.edu.pl
Księgowość studenckafinanse.student@wsm.warszawa.pl
Klub uczelniany AZSazs.wsm@mac.edu.pl
Studium Języków Obcych sjo@mac.edu.pl
Wydawnictwowydawnictwo@mac.edu.pl

Centrum Informacji Naukowej i e-Learningu

mgr Klaudia Grubbeklaudia.grubbe@mac.edu.pl
Dyrektor mgr Andrzej Jarzęckiandrzej.jarzecki@mac.edu.pl

III Międzynarodowy Dzień Edukacji Polonijnej

wtorek, 05 październik 2021 08:00

Szanowni Państwo,

polecamy Państwa uwadze III Międzynarodowy Dzień Edukacji Polonijnej - inicjatywę podejmowaną przez Polską Akademię Nauk Społecznych i Humanistycznych w Londynie (Polish Academy of Social Sciences and Humanities).
Biorąc udział w wydarzeniu odbywającym się 15-16 stycznia 2022 roku, nauczyciele będą mieli okazję odbyć warsztaty i posłuchać wykładów prowadzonych przez specjalistów od edukacji i nauczania języka polskiego - w tym wykładowców Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie.
Odbędzie się także konkurs na polonijnego artystę roku "Kreatorzy Uczuć i Wyobraźni" organizowany wspólnie z Ypsilon kwartalnik artystyczno-literacki .
Najmłodsi zaś będą mogli wziąć udział w międzynarodowym konkursie na ucznia roku “Ja i Moja Szkoła”.
Gościem specjalnym III MDEP będzie pan Robert Makłowicz.
Ideą Międzynarodowego Dnia Edukacji Polonijnej jest dotarcie do jak największej liczby Polonii na całym świecie, krzewienie kultury i języka polskiego.
Więcej informacji o III MDEP, regulaminy konkursów, formularze zgłoszeniowe oraz oświadczenia można znaleźć na stronie www.passhlondyn.eu

 

Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie

ul. Kawęczyńska 36
03-772 Warszawa

rektorat@mac.edu.pl
tel. 22 59 00 700 / fax 22 81 80 052


BIP

logo footer 2018 b
Facebook

rekru_online.png