Skontaktuj się z nami drogą mailową
Rektoratrektorat@mac.edu.pl
Rekrutacjarekrutacja@wsm.warszawa.pl
Studia podyplomowepodyplomowe@wsm.warszawa.pl
Akademik (Dom Studenta WSM) akademik@wsm.warszawa.pl
Akademickie Gimnazjum i Liceumsuperszkola@mac.edu.pl
Bibliotekabiblioteka@mac.edu.pl
Biuro Karierbiurokarier@mac.edu.pl
Studia podyplomowepodyplomowe@wsm.warszawa.pl
Dyrektor Administracyjnygrabiecdariusz@mac.edu.pl
Dział Marketingumarketing@mac.edu.pl
Dział Nauczaniakatarzyna.szymanska@mac.edu.pl
Dział Techniczny Informatykimichal.opalinski@mac.edu.pl

Dziekanat – Instytut Nauk o Zarządzaniu i Jakości

Sylwia Leonarczyk sylwia.leonarczyk@wsm.warszawa.pl
Łukasz Kuzdaklukasz.kuzdak@wsm.warszawa.pl
Natalia Chłońnatalia.chlon@wsm.warszawa.pl

Dziekanat – Instytut Nauk Prawnych, Administracji i Bezpieczeństwa

Natalia Chłońnatalia.chlon@wsm.warszawa.pl
Wioleta Puchwioleta.puch@wsm.warszawa.pl
Sylwia Leonarczyksylwia.leonarczyk@wsm.warszawa.pl
Aneta Czubaaneta.czuba@wsm.warszawa.pl

Dziekanat – Instytut Pedagogiki i Psychologii

Katarzyna Niewińskakatarzyna.niewinska@wsm.warszawa.pl
Sylwia Leonarczyksylwia.leonarczyk@wsm.warszawa.pl
Aneta Czubaaneta.czuba@wsm.warszawa.pl
Kadrykadry@mac.edu.pl
Kanclerzkanclerz@mac.edu.pl
Księgowośćksiegowosc@mac.edu.pl
Księgowość studenckafinanse.student@wsm.warszawa.pl
Klub uczelniany AZSazs.wsm@mac.edu.pl
Studium Języków Obcych sjo@mac.edu.pl
Wydawnictwowydawnictwo@mac.edu.pl

Centrum Informacji Naukowej i e-Learningu

mgr Klaudia Grubbeklaudia.grubbe@mac.edu.pl
Dyrektor mgr Andrzej Jarzęckiandrzej.jarzecki@mac.edu.pl

Webinar: Psychologia w praktyce. Efektywna komunikacja w oparciu o NVC, czyli porozumienie bez przemocy

wtorek, 13 kwiecień 2021 09:03

Koło Naukowe Studentów Psychologii Wyższej Szkoły Menedżerskiej zaprasza na bezpłatne spotkanie z cyklu ,,Psychologia w praktyce" z mgr Ewą Sawicką (Psycholog, Terapeuta, Coach, Trener).

Spotkanie odbędzie się online 16 kwietnia 2021 o godzinie 18:0 na platformie MS Teams.

Webinarium jest okazją do zapoznania się z tematyką efektywnej komunikacji w oparciu o NVC, czyli porozumieniu bez przemocy Marshalla Rosenberga.

Prowadząca opowie, czym różni się język żyrafy od języka szakala, przekaże również informacje, jak powinno się porozumiewać metodą NVC by komunikacja z pozostałymi uczestnikami procesu przebiegała efektywnie.

Mgr Ewa Sawicka - jest absolwentką Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie - specjalność psychologia rozwojowa i wychowawcza. Ukończyła studia podyplomowe „Trening Twórczości i Arteterapia” w Studium Terapii i Treningu Grupowego w Instytucie Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji Uniwersytetu Warszawskiego, jest również terapeutką Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz certyfikowanym coachem. Ukończyła Szkołę Trenerów w Grupie SET. Pracuje w duchu Porozumienia Bez Przemocy Marshalla Rosenberga (NVC), wykorzystując metody TSR oraz coachingu.

Od ponad 15 lat współpracuje z publicznymi i niepublicznymi placówkami oświatowymi - poradniami, przedszkolami, szkołami – sprawując opiekę psychologiczną nad dziećmi, prowadząc własne projekty szkoleniowe i warsztatowe dla nauczycieli i rodziców, a także autorskie zajęcia dla dzieci i młodzieży, zarówno indywidualne, jak i grupowe. Nie jest jej obce rozwiązywanie konfliktów czy występowanie w roli mediatora.Od 2016 r. związana jest z Warszawskim Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń, gdzie prowadzi szkolenia otwarte dla nauczycieli oraz szkoleniowe rady pedagogiczne w ramach Warszawskiego Modelu Wspomagania szkół i przedszkoli. Nieustannie rozwija się i doskonali swoje umiejętności na licznych szkoleniach, kursach kwalifikacyjnych, warsztatach. Zdobytą wiedzę praktycznie wykorzystuje w swojej pracy.

Link do wydarzenia:
https://tiny.pl/r43zw

Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie

ul. Kawęczyńska 36
03-772 Warszawa

rektorat@mac.edu.pl
tel. 22 59 00 700 / fax 22 81 80 052


BIP

logo footer 2018 b
Facebook

rekru_online.png