Rekrutacja uzupełniająca trwa od 21 do 30 września 2019 r.

Rekrutacja  tel. 22 59 00 730 | Studia podyplomowe tel. 22 59 00 765

Koło Naukowe Zarządzania i Inżynierii w Zarządzaniu – „ Mistrzowie Zarządzania”

NABÓR DO KOŁA NAUKOWEGO!

Serdecznie zapraszamy, wypełnij formularzy zgłoszeniowy i dołącz do nas!

 

Koło ma charakter interdyscyplinarny. Skupiamy studentów zainteresowanych problematyką zarządzania, w tym zarządzania kapitałem intelektualnym i zarządzania i inżynierii produkcji, chętnych do zdobycia praktycznej wiedzy oraz rozwijania swoich zainteresowań naukowych z dziedziny HRM jak i obszaru wspomnianej inżynierii. Dążymy do zacieśnienia współpracy między wyżej wymienionym obszarami jak i konfrontacji posiadanej i rozwijanej wiedzy teoretycznej z praktyką, poprzez współpracę z lokalnymi pracodawcami. Dominującą formą naszej pracy będą wykłady i warsztaty często połączone z projekcją filmów dotyczących praktycznych problemów zarządzania kapitałem intelektualnym oraz dyskusje na ich temat. Cykliczne prowadzenie warsztatów ma służyć:

  • kształtowaniu wśród studentów proaktywnej, przedsiębiorczej postawy,
  • nabywaniu praktycznych umiejętności: komunikacji, organizacji, zarządzania własnymi celami, planowania, motywowania, negocjowania,
  • uświadomieniu studentom znaczenia ciągłego poszukiwania wiedzy oraz nowych rozwiązań praktycznych.
  • uświadomieniu studentom korzyści płynących ze współpracy przedstawicieli poszczególnych dziedzin zarządzania
  • nawiązanie współpracy z innymi Kołami Naukowymi

W spotkaniach uczestniczyć będą nie tylko członkowie Koła, ale także studenci niezrzeszeni oraz praktycy biznesowi, co stanowić będzie okazję do nawiązania kontaktów biznesowych.

 

Kierownik – mgr Anna Kacprzak

Opiekun naukowy- dr Agnieszka Król

Kontakt e -mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 


 

 

W dniach 25-26 kwietnia 2015 r., z inicjatywy studentów kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, na terenie WSM odbyło się Szkolenie z zakresu LEAN Management. Szkolenie to zorganizowano w ramach poszerzenia wiedzy niezbędnej przyszłym inżynierom i managerom z zakresu organizacji przedsiębiorstwa.

Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie

ul. Kawęczyńska 36
03-772 Warszawa

rektorat@mac.edu.pl
tel. 22 59 00 700 / fax 22 81 80 052


BIP

logo footer 2018 b
Facebook

rekru_online.png