Wyższa Szkoła Menedżerska
w Warszawie

Aktualności

Nowości

Student Roku 2018

wtorek, 11 czerwiec 2019 05:05

Natalia

Nataliia Khrystenko

Studentka I roku studiów magisterskich na kierunku Zarządzanie.  Studia licencjackie ukończyła z wynikiem bardzo dobrym, uzyskując taką ocenę z pracy dyplomowej.  Od I roku studiów - członkini zarządu Samorządu Studenckiego, aktualnie I wiceprzewodnicząca. Niezmiennie główna organizatorka corocznych akcji, jak: Mikołajki, Dzień Wiosny, Tłusty Czwartek, Walentynki, DKMS, Juwenalia Uczelni Niepublicznych. Od I roku studiów licencjackich do chwili obecnej jest członkiem Rady Wydziału Menedżerskiego i Nauk Technicznych oraz członkiem Senatu. Od 2016 r. reprezentowała Uczelnię w Pielgrzymkach Akademickich do Częstochowy.

      

W 2018 r. reprezentowała Wyższą Szkołę Menedżerską w Warszawie w Ogólnopolskim Konkursie „CSR” organizowanego przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu, gdzie została finalistką konkursu.

Aktualnie jest członkiem Koła Naukowego „Mistrzowie zarządzania”. W ramach Koła prowadzi badania związane z problematyką zarządzania kapitałem ludzkim wśród firm działających na rynku polskim i ukraińskim.

Czynnie uczestniczy w konferencjach naukowych organizowanych przez WSM w Warszawie, jak i poza nią, m.in.: „Instrumenty zarządzania kapitałem ludzkim w praktyce firm.

Ukończyła projekt unijny „Kwalifikacje i umiejętności w zarządzaniu” realizowany przez WSM w Warszawie. 

  

Posiada certyfikaty Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości:

  • „Umiejętności kierownicze”
  • „Budowanie wizerunku firmy”
Facebook

rekru_online.png