Rekrutacja  tel. 22 59 00 730 | Studia podyplomowe tel. 22 59 00 765

Współpraca WSM z Ukrainą

środa, 29 listopad 2017 06:47

28 listopada br., w dzień swoich urodzin - rektor Narodowego Uniwersytetu Kultury i Sztuki w Kijowie, profesor doktor habilitowany nauk pedagogicznych, profesor zwyczajny Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie, Członek Konwwentu WSM w Warszawie, Deputowany Rady Najwyższej Ukrainy, honorowy pracownik artystyczny Ukrainy, artysta ludowy, a także producent i reżyser - Michailo Popławski zaprezentował książkę pt. "Rektor", poświęconą 25. rocznicy działalności rektorskiej.

Prezentacja odbyła się w Sali Senatu Wyższej Szkole Menadżerskiej w Warszawie w obecności władz uczelni JE prof. WSM dr hab. Stanisława Dawidziuka, Dr h.c.- Prezydenta WSM, JM prof. dr hab. Pawła Czarneckiego, MBA, Dr h.c.- Rektora WSM, Pana Radosława Dawidziuka, MBA- Kanclerza WSM, studentów WSM, wykładowców oraz przyjaciół i kolegów prof. M. Popławskiego. Złożyć życzenia z okazji premiery książki oraz urodzin rektora przybyli także rektorzy uczelni oraz przedstawiciele ukraińskiej diaspory w Polsce.

W swojej książce autor opowiada o czasie i o sobie, o przyszłości i teraźniejszości, o zarządzaniu Uniwersytetem Kultury i Sztuki oraz oprowadzeniu biznesu i tworzeniu polityki. Zostały ujawnione sekrety związane z projektami "Singing Rector as Technology" oraz "Theory of Stress", dzięki którym autor osiągnął sukces osobisty oraz uznanie przedstawicieli Uniwersytetu Kultury i Sztuki. Popławski stworzył markę "Michailo Popławski" i z powodzeniem ją skapitalizował! Książka przeznaczona jest dla szerokiego grona czytelników oraz obecnych i przyszłych studentów, którzy pragną znaleźć własną drogę do sukcesu.

Prezentacja odbyła się w typowo rodzinnej atmosferze. Goście mogli zapoznać się z książką oraz wysłuchać historii z życia autora. Na zakończenie prezentacji wszyscy złożyli serdeczne życzenia autorowi z okazji podwójnego święta: wydania książki i urodzin.Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie

ul. Kawęczyńska 36
03-772 Warszawa

rektorat@mac.edu.pl
tel. 22 59 00 700 / fax 22 81 80 052

logo footer 2018 b
Facebook

rekru_online.png