Premierowy pokaz filmu - Szare Anioły

wtorek, 06 czerwiec 2017 08:22
szare.jpg

„Błogosławię Twórcom tego filmu” – Papież Franciszek,
„Aktualna, mocna historia” – Krzysztof Zanussi.


Jesteśmy już po pokazach premierowych filmu "Outcasts - Szare Anioły", które odbyły się w auli Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie. Blisko 1200 osób przybyło do gmachu uczelni, aby zobaczyć film, który powstawał blisko 10 lat.


Widzowie przenieśli się do więzienia w Centralnej Ameryce, przeszli ulicami Londynu i Nowego Jorku oraz odwiedzili najniebezpieczniejsze dzielnice w Irlandii. Na premierze nie zabrakło wielu znamienitych gości. Po pokazie widzowie mieli niepowtarzalną okazję porozmawiać z amerykańskim reżyserem Josephem Campo.


Joe Campo wyprodukował takie filmy jak "The Human Experience" oraz "Child31", które zdobyły ponad 100 nagród filmowych na całym globie.


Zapraszamy do obejrzenia galerii z tych wydarzeń...

AKTUALNOŚCI15.02.2018

W dn. 8 lutego 2018 r. odbyło się pierwsze zebranie Katedry Zarządzania w nowym składzie osobowym. Spotkanie miało charakter uroczysty z okazji 90 urodzin Kierownika Katedry Prof. zw. dr hab. dr h. c. Stanisława Sudoła . W zabraniu uczestniczyły władze Uczelni. Specjalne życzenia Solenizantowi  złożył Prezydent  Prof. WSM dr hab. dr h.c.  Stanisław Dawidziuk oraz Kanclerz mgr Radosław Dawidziuk. Życzymy  zdrowia  oraz dalszej owocnej  pracy naukowej.

Facebook